Aktualności

 

04.02.2021

 

 

Puls Biznesu kolejny raz docenił nasze starania i przyznał nam "Gazelę Biznesu". Jesteśmy dumni z tego, że ponownie zostaliśmy laureatami tak prestiżowej nagrody.

 

Po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Ranking organizowany przez Puls Biznesu bazuje na wynikach finansowych firmy. Wymierne, obiektywne kryteria oceny i wieloletnia praktyka sprawiają, że jest to jeden z najbardziej poważanych rankingów w Polsce, a tytuł Gazeli Biznesu stanowi wyznacznik dobrze zarządzanych i prężnie rozwijających się firm.

Przynależność do tak prestiżowego grona, jakim są laureaci Gazeli Biznesu 2020, daje nam ogromną satysfakcję i szczególną motywację do dalszego rozwoju.

 

"Gazela Biznesu" to firma, która:

 

- prężnie się rozwija,

- zdobywa uznanie wśród klientów,

- gwarantuje w pełni bezpieczną współpracę,

- posiada stabilność finansową.

W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

 

Więcej na temat rankingu na stronie: gazele.pb.pl

 

 

24.09.2020

 

24 września 2020 r. w „Forum Przedsiębiorczości” (dodatku do „Gazety Wyborczej”) ukazał się wywiad z Maciejem Sierpińskim, Prezesem MDM-Druk oraz Krzysztofem Pindralem, Prezesem Heidelberg Polska  na temat sukcesu komercyjnego nowej ekologicznej technologii HQSM oraz pierwszego wdrożenia, które przyniosło wymienne korzyści obu firmom.

 

 

15.07.2020

 

W dniach 1 i 2.07.2020 na terenie naszej firmy odbyły się egzaminy zawodowe dla kwalifikacji zawodowej AU.17, oznaczenie i nazwa kwalifikacji: A.15. realizacja procesów drukowania z form drukowych. W dniu 6.07 przeprowadzane były kolejne egzaminy, tym razem w kwalifikacji zawodowej AU.16, oznaczenie i nazwa kwalifikacji: A.14 realizacja procesów introligatorskich. Wszystkich uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu, im. Joachima Lelewela przyjęliśmy na starannie przygotowane stanowiska egzaminacyjne, które już dobrze znali dzięki praktykom zawodowym jakie odbywali w naszej firmie.

 

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że wszyscy zdali!!! Niektórzy tuż po egzaminie podpisali z nami od razu umowę o współpracę, co jest ukoronowaniem naszego wkładu w edukację tych młodych ludzi.

 

Zachęcamy do podjęcia praktyk w MDM-DRUK, zdobędziecie bezcenne doświadczenie, a świetnie przygotowana kadra zdradzi Wam tajniki zawodu i nauczy pracy przynoszącej satysfakcję. Lelewel czekamy!

 

Wszystkim zdającym życzymy wszystkiego najlepszego, a niektórych witamy w naszych szeregach!

 

 

 

16.03.2020

 

Szanowni Państwo,

 

Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie jest bardzo trudna dla nas wszystkich. Wiele firm ogranicza działalność, zmienia tryb pracy na pracę zdalną lub całkowicie wstrzymuje produkcje.

 

MDM DRUK działa na dwóch, całkowicie niezależnych zakładach produkcyjnych, na dzień dzisiejszy kompletnie odseparowanych od siebie jeżeli chodzi o przepływ osób. Przepływ towarów odbywa się w pełni kontrolowanych warunkach z zachowaniem niezbędnego czasu kwarantanny i z wykorzystaniem specjalnych śluz towarowych.

Dzięki wprowadzonym już lata temu systemom HACCP, ISO, spełniamy również najbardziej wygórowane wymagania pod względem zachowania czystości, higieny pracowników i bezpieczeństwa linii produkcyjnych, wszystko po to, aby zapewnić Państwu ciągłość produkcji. W przypadku przymusowej kwarantanny jednego z zakładów, drugi jest w stanie przyjąć na siebie ciężar produkcji, dzięki czemu realizacja Państwa zamówień nie jest w żaden sposób zagrożona.

 

O ewentualnych ograniczeniach będziemy Państwa informowali w zależności od rozwoju sytuacji.

 

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

 

Maciej Sierpiński

Prezes Zarządu

 

MDM-DRUK

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

 

 

 

 

10.01.2020

Dzień otwarty dla naszych Klientów już za nami! Oto krótka relacja z tego wydarzenia. Zapraszamy na podobne imprezy w przyszłości, będziemy o nich informować mailowo, na stronie internetowej i na tym profilu! Dziękujemy wszystkim za to, że byliście w tym dniu z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.12.2019

Z przyjemnośćią informujemy, że firma Heidelberg Polska organizuje w dniu 09.01.2019 w naszej drukarnii dni otwarte dla swoich klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod linikem: www.heidelberg.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.06.2019

Dzisiaj w naszej firmie odbył się egzamin zawodowy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu im. Joachima Lelewela. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.12.2018

 

Firma MDM-DRUK ogłasza przetarg:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych maszyn:

1. Offsetowa maszyna drukująca w formacie B1 w konfiguracji 4+L;

2. Maszyna sztancująca z oczyszczaniem i separacją użytku;

3. Maszyna do inspekcji wyrobu gotowego.

 

Szczegóły dostępne pod adresem: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1154421

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2018

 

WSTĘPNE ZAPYTANIE OFERTOWE (SZACOWANIE CEN)

dotyczące projektu

 

„HQSM – Wdrożenie wyników prac B+R – innowacyjnej, niskoodpadowej technologii produkcji pierwszych na świecie opakowań z pełnym zabezpieczeniem przed fałszerstwem”

 

finansowanego w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia dotyczącego przedsięwzięcia realizowanego w trybie przewidzianym przez wytyczne obowiązujące dla realizacji wyżej wymienionego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego jednym z zadań jest dostawa wózków widłowych:

 

1. Wózek elektryczny boczny

2. Wózek spalinowy

 

Szczegółowa dokumentacja postępowania o udzielenie zamówienia znajduje się w poniższych załącznikach:

Załącznik 1 - Szczegółowy Opis Zamówienia

Załącznik 2 - Formularz Odpowiedzie na Wstępne Zapytanie Ofertowe

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2018

 

WSTĘPNE ZAPYTANIE OFERTOWE (SZACOWANIE CEN)

dotyczące projektu

 

„HQSM – Wdrożenie wyników prac B+R – innowacyjnej, niskoodpadowej technologii produkcji pierwszych na świecie opakowań z pełnym zabezpieczeniem przed fałszerstwem”

 

finansowanego w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia dotyczącego przedsięwzięcia realizowanego w trybie przewidzianym przez wytyczne obowiązujące dla realizacji wyżej wymienionego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, którego jednym z zadań jest Dostawa maszyn poligraficznych:

 

1. Offsetowa maszyna drukująca w formacie B1 w konfiguracji 4+L

2. Maszyna sztancująca z oczyszczaniem i separacją użytku

3. Maszyna do inspekcji wyrobu gotowego

 

Szczegółowa dokumentacja postępowania o udzielenie zamówienia znajduje się w poniższych załącznikach:

 

Załącznik 1 - Szczegółowy Opis Zamówienia

Załącznik 2 - Formularz Odpowiedzie na Wstępne Zapytanie Ofertowe

 

 

 

 

 

 

16.04.2018

 

Firma MDM-DRUK ogłasza przetarg:

Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy usługi w trybie „zaprojektuj i wybuduj” hali produkcyjnej na potrzeby produkcji poligraficznej o powierzchni 1504,7m2 wraz z zewnętrznymi instalacjami: elektryczną, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, zgodnie ze specyfikacją wykonania robót budowlanych i branż: elektrycznej, sanitarnej, wod-kan., c.o., wentylacji.

 

Szczegóły dostępne pod adresem: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl

 

 

 

16.06.2016

W dniu dziszejszym zainstalowano najnowsze oprogramowanie Prinect Prepress Manager. Zwiększy ono znacznie szybkość oraz bezpieczeństwo wdrażanych projektów. Jego modułowa budowa pozwala na kontrolowanie wielu etapów zarówno przed, po, jak i w trakcie druku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.06.2016

Nasza firma uczestniczyła w Targach Poligraficznych DRUPA 2016 w Düsseldorfie. Zapoznawaliśmy się tam z najnowszymi maszynami i trendami w świecie poligraficznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.06.2016

Dzisiaj w naszej firmie odbył się egzamin zawodowy z Zespołu Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu im. Joachima Lelewela. Uczniowie z kierunku Technik Poligraf mogli sprawdzić swoje umiejętności zawodowe w zakresie druku. Egzamin został przeprowadzony pod bacznym okiem komisji, w której skład wchodzili: Damian Gajewski oraz Adam Kanas. Wszyscy uczniowe zdali egzamin, w wyniku czego otrzymali tytuł technika.

 

 

 

 

 

 

 

08.04.2016

Mamy przyjemność powiadomić, że od tego dnia nasza firma stała się posiadaczem jednej z najnowszych maszyn sztancująco-złocących marki Brausse. Oprócz zadowalającej szybkości sztancowania maszyna oferuje również możliwość złocenia na płasko w wysokiej jakości. Maszyna jest już po pierwszych pracach i w ciągu tygodnia uzyska pełną sprawność.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2015

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów w październiku 2015 roku zakupiliśmy maszynę Heidelberg Linoprint Pro C7100x do druku cyfrowego imitującego druk offsetowy. Jest ona doskonałym uzupełnieniem druku offsetowego.

 

Maszyna ta ma  możliwość zadruku czterokolorowego CMYK jak również  posiada specjalistyczne oprogramowanie m.in. do symulacji kolorów Pantone. Dodatkowym atutem tej maszyny jest możliwość druku z lakierem oraz tworzenia białego poddruku.

 

 

 

 

 

10.04.2015

Mamy zaszczyt zawiadomić, że zakupiliśmy najnowszą maszynę marki Heidelberg model XL 106 sześć kolorów z możliwością druku w technologii UV. Pozwoli nam realizować najbardziej wymagacjące zlecenia klientów.