laboratorium doskonałej poligrafii

 

Zgodnie z przekonaniami wyrażonymi w misji w naszym Laboratorium łączymy dociekliwość badaczy z pragmatyzmem doświadczonych drukarzy. Dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla Klienta, pracujemy na maszynach najwyższej klasy i w stu procentach wykorzystujemy wiedzę naszego doświadczonego zespołu.

 

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

 

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. CD-102 6+LYLX to nasza najnowsza maszyna pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.

 

 

Pracujące w naszym Laboratorium Doskonałej Poligrafii maszyny (w działach: druk, uszlachetnianie druku oraz introligatornia) uzupełnia nowoczesne studio działające w technologii CTP oraz zintegrowany z maszynami drukującymi system Prinect firmy Heidelberg. Wszystko to pozwala na zwiększenie produktywności, zapewnia najwyższą jakość dalszych procesów oraz eliminuje błędy.

 

 

20 m2 x 110

 

MDM – Druk to firma, która osiąga perfekcyjne rezultaty dzięki pełnej pasji koncentracji na oczekiwaniach Klienta. Właśnie dlatego nasza firma dynamicznie się rozwija. Zaczynaliśmy skromnie 3 września 1996 roku od małego zakładu, który mieścił się w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni 20 m2 w Przeźmierowie. Dzisiaj dysponujemy powierzchnią 110 razy większą.

 

Pamiętamy jednak ten pierwszy moment, gdy z wielkimi nadziejami i żelazną konsekwencją trzech wspólników (Mariusz Kowalczyk, Dariusz Kowalczyk i Maciej Sierpiński) postanowiło założyć drukarnię. Udało nam się. Dla nas – dla drukarzy z krwi i kości – od początku najważniejsze były konkrety. Skoro mieliśmy już pomieszczenie, musieliśmy zdobyć maszyny. Tymi pierwszymi maszynami, na których rozpoczęliśmy naszą przygodę z własną firmą poligraficzną były: Romajor 313, Romajor 314 i krajarka ręczna KRAUZE.

 

Od tych pierwszych doświadczeń dzieli nas dzisiaj nie tylko czas, ale również wiedza i doświadczenie. Dzisiaj pracuje dla nas świetnie zarządzany 100 osobowy zespół darzących siebie zaufaniem fachowców. Nasz nowoczesny zakład o powierzchni 2200 m2 ulokowany jest na obrzeżach Poznania. W tym nowym, szczęśliwym dla nas i naszych Klientów miejscu jesteśmy już od 1998 roku. Samo miejsce jednak ciągle się zmienia.

 

Upływ czasu odmierzamy wysokim poziomem satysfakcji naszych Klientów, certyfikatami, zakupem nowych maszyn i nagrodami. W 2008 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Technology by Heidelberg.

 

 

chcieć więcej

 

Zawsze dbamy o doskonałe relacje z naszymi Klientami. Dlatego wycen dokonują ludzie bardzo starannie wybrani, którzy o poligrafii wiedzą wszystko. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu rozwiązania pozwalające na ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Potrafimy również osiągać innowacyjne efekty przy zastosowaniu tradycyjnych technologii.

 

 

Jesteśmy indywidualistami, którzy lubią i potrafią pracować w zespole. Dzięki temu wykorzystujemy atuty naszego profesjonalnego zespołu do realizacji indywidualnie traktowanych zleceń każdego Klienta.

MDM-DRUK to Laboratorium Doskonałej Poligrafii stworzone dla Klientów, którzy mają pełne prawo chcieć więcej.