jakość

Certyfikaty

Certyfikat ISO jest zwieńczeniem całego zbioru działań. Najważniejszą rolą ISO jest określenie norm jakości, jakie obowiązują w danej branży. MDM-DRUK gwarantuje wysoką jakość usług i produktów.
ISO45001

ISO 45001

BHP

 Norma ISO 45001 reguluje zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, stanowi podstawę do zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym oraz stanowi gwarancję bezpiecznych i zdrowych miejsc pracy.

ISO14001_cert

ISO 14001

środowisko

Norma ISO 14001 zapewnia jasne ramy zarządzania w celu zmniejszenia wpływu na środowisko oraz zapewnienia spełnienia wymogów prawnych i budowania zaufania interesariuszy. Standard zapewnia organizacji systematyczne podejście do planowania, wdrażania i zarządzania systemem zarządzania środowiskowego.

ISO9001_2015_CERT

ISO 9001

SYSTEM ZARZĄDZANIA

Standard ISO 9001 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością. Norma ISO 9001 zawiera wymagania dotyczące systemu, które mają zastosowanie, gdy organizacja potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klientów.

BRCS

BEZPIECZEŃSTWO

BRC – to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, który został opracowany w 1998 roku przez British Retail Consortium (Wielka Brytania). Opracowuje normy i standardy dla:

producentów żywności (BRC Food),

operatorów logistycznych (BRC Storage & Distribution),

producentów opakowań (BRC Packaging and Packaging Materials),

producentów wyrobów gospodarstwa domowego i kosmetyków oraz innych produktów nie będących żywnością ani opakowaniami

FSC®-C120235

środowisko

FSC®, czyli Forest Stewardship Council® jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację lasów oraz wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC® pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów

TECHNOLOGY BY HEIDELBERG

JAKOŚĆ

Przyznawane jest ono przez koncern Heidelberga tym drukarniom na całym świecie, które posiadają przygotowalnię i park maszyn drukujących oparty na urządzeniach i rozwiązaniach Heidelberga, a dodatkowo wyróżniają się najwyższymi standardami jakości produkcji oraz zarządzania firmą.

Logo_white

Realizujemy projekt dofinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej

Social Networks

Kontakt

© Copyright MDM-DRUK 2022