O nas

     Zgodnie z przekonaniami wyrażonymi w misji w naszym Laboratorium łączymy dociekliwość badaczy z pragmatyzmem doświadczonych drukarzy. Dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla Klienta, pracujemy na maszynach najwyższej klasy i w stu procentach wykorzystujemy wiedzę naszego doświadczonego zespołu.

Przedmiotem naszej działalności jest druk offsetowy na arkuszowych maszynach Heidelberg (do formatu B1). Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną, począwszy od druku poprzez wykończenie introligatorskie, co-paking oraz ekspedycję gotowego produktu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach typu Heidelberg. XL-106-4 to nasza najnowsza maszyna, pozwalająca na druk 4 kolorów z technologią „Push to stop”, posiada wbudowaną kontrolę koloru in line. Po prostu nie do zatrzymania. XL-106-6 to nasza druga maszyna, pozwalająca na druk 6 kolorowy wraz z lakierem UV in line. Dzięki zastosowaniu komory lakierującej i nanoszenia warstwy lakieru przy pomocy wałka rastrowego zyskaliśmy dodatkowe możliwości wykorzystania całej gamy lakierów od tradycyjnego UV aż do lakierów strukturalnych, co przy odpowiednim projekcie pozwala uzyskać zaskakujące efekty.

Pracujące w naszym Laboratorium Doskonałej Poligrafii maszyny (w działach: druk, uszlachetnianie druku oraz introligatornia) uzupełnia nowoczesne studio działające w technologii CTP oraz zintegrowany z maszynami drukującymi system Prinect firmy Heidelberg. Wszystko to pozwala na zwiększenie produktywności, zapewnia najwyższą jakość dalszych procesów oraz eliminuje błędy. Produkcja z dwóch niezależnych zakładów daje bezpieczeństwo stabilnej i nieprzerwanej produkcji.

MDM – Druk to firma, która osiąga perfekcyjne rezultaty dzięki pełnej pasji koncentracji na oczekiwaniach Klienta. Właśnie dlatego nasza firma dynamicznie się rozwija. Zaczynaliśmy skromnie 3 września 1996 roku od małego zakładu, który mieścił się w niewielkim pomieszczeniu o powierzchni 20 m2 w Przeźmierowie. Dzisiaj dysponujemy powierzchnią 400 razy większą.

Pamiętamy jednak ten pierwszy moment, gdy z wielkimi nadziejami i żelazną konsekwencją trzech wspólników (Mariusz Kowalczyk, Dariusz Kowalczyk i Maciej Sierpiński) postanowiło założyć drukarnię. Udało nam się. Dla nas – dla drukarzy z krwi i kości – od początku najważniejsze były konkrety. Skoro mieliśmy już pomieszczenie, musieliśmy zdobyć maszyny. Tymi pierwszymi maszynami, na których rozpoczęliśmy naszą przygodę z własną firmą poligraficzną były: Romajor 313, Romajor 314 i krajarka ręczna KRAUZE.

Od tych pierwszych doświadczeń dzieli nas dzisiaj nie tylko czas, ale również wiedza i doświadczenie. Dzisiaj pracuje dla nas świetnie zarządzany 150 osobowy zespół darzących siebie zaufaniem fachowców. Nasze dwa nowoczesne zakłady o powierzchni 8000 m2 ulokowane są na obrzeżach Poznania. Nasza najnowsza inwestycja powstała w roku 2019 i już planujemy kolejne inwestycje na najbliższe lata. Dynamicznie rozbudowywujemy  nasz park maszynowy.

Upływ czasu odmierzamy wysokim poziomem satysfakcji naszych Klientów, certyfikatami, zakupem nowych maszyn i nagrodami. W 2008 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Technology by Heidelberg.

Zawsze dbamy o doskonałe relacje z naszymi Klientami. Dlatego wycen dokonują ludzie bardzo starannie wybrani, którzy o poligrafii wiedzą wszystko. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu rozwiązania pozwalające na ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Potrafimy również osiągać innowacyjne efekty przy zastosowaniu tradycyjnych technologii.

Jesteśmy indywidualistami, którzy lubią i potrafią pracować w zespole. Dzięki temu wykorzystujemy atuty naszego profesjonalnego zespołu do realizacji indywidualnie traktowanych zleceń każdego Klienta.

MDM-DRUK to Laboratorium Doskonałej Poligrafii stworzone dla Klientów, którzy mają pełne prawo chcieć więcej.

Historia

3 Września, 1996

Powstanie MDM-DRUK

3 Września, 1996
2002

Powstanie spółki jawnej

2002
2005

Uzyskanie certyfikatu ISO 9001 oraz Certyfikat Najlepsza Jakość Usług 2005 od EQC

2005
2008

Uzyskanie certyfikatu Technology by Heidelberg 

2008
2013

Uzyskanie certyfikatów ISO 14001:2004 oraz PN-N 18001:2004

2013
2014

Uzyskanie certyfikatu FSC®

2014
2015

Powstanie spółki sp. z. o. o

2015
2016

Klasa patronacka Technikum im. Lelewela

2016
2018

Uzyskanie certyfikatu HACCP

2018
2019

Budowa nowych obiektów w nowej lokalizacji

2019
2021

Rozbudowa parku maszynowego

2021
2023

Uzyskanie certyfikatu BRC oraz Srebrnego Medalu EcoVadis 

2023

O nas

Logo_white

Realizujemy projekt dofinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej

Social Networks

Kontakt

© Copyright MDM-DRUK 2024